KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 17309111

nr 1730 9111

Fotografi

Ed Finnell. Signerad, numrerad 1/50, daterad 1975,30x44 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 "Aerosmith"

måndag 13 oktober 2025
kl 19:51:13